Hodnotenia pacientov

Záleží nám na názore našich pacientov. Každý názor je pre nás inšpiráciou na zlepšovanie celkovej starostlivosti.

Napíšte nám, ako ste spokojný s našou prácou, prístupom, starostlivosťou a prostredím. Vopred ďakujeme za každý príspevok.

Kolektív Stomaklinik.

This article has 8 comments

 1. Janáková Eva Odpoveď

  Rada sa podelím so svojou osobnou skúsenosťou a prácou Mudr. Ducka, ktorý mi vrátil úsmev na tvár.
  Moje zuby boli vo veľmi zlom stave, ale po prvej návšteve a odbornom prístupe som bola presvedčená, že sa to podarí. Mám implantáty v hornej aj dolnej čeľusti. Samotné zákroky boli úplne v poriadku, bezbolestné robené v príjemnom prostredí a v príjemnej atmosfére aj vďaka personálu. Za pol roka sa so za mňa stal nový človek. Bez problémov s jedením, komunikovaním a veľkou spokojnosťou.
  Prajem Stomaklinik veľa spokojných pacientov

  • Frantisek Kovac Odpoveď

   Najlepsia klinika aku poznam odporucam za jej profesionalitu a pristup

 2. Barbara Drexlerova Odpoveď

  Spickova klinika,vynikajuci profesionalny tím. Radost chodit k zubarovi

 3. Daniel Košťál Odpoveď

  Odporúčam a teším sa skoro na návštevu. Sú to odborníci s mimoriadne príjemným prístupom..

 4. Andrej Pucat Odpoveď

  Stomaklinik ma vynikajuci profesionalny tim, ktory Vas nesklame. Vysoka odbornost, prijemny personal a prostredie.

 5. MARTIN SVITEK Odpoveď

  Moje velké dakujem pre doktorku Duckovú.Nie len že sa dokonalo vždy o moje zuby postará ale vždy si poradí aj s problémami ktoré pre klinku moje zuby pripravia, tak ako pri poslednej návšteve.Skvelá doctorka s velkým srdcom.Určite kliniku odporúčam.

 6. Peter Zajac Odpoveď

  Profesionálny prístup od prvého stretnutia, príjemná atmosféra aj pre tých bojazlivých, vysoká odbornosť MUDr. Ducka – to všetko viem posúdiť, nakoľko mám kompletné implantáty v obidvoch čeľustiach a môžem sa, okrem normálneho fungovania na svet konečne aj usmievať. Svoje stanovisko píšem s odstupom troch rokov od vykonanej implantológie a všetko “funguje” tak ako som si to vysníval, keď som prišiel k MUDr. Duckovi po prvý krát. Chcem sa týmto poďakovať celému personálu a hlavne MUDr. Duckovi za jeho odborný a ľudský prístup. Prajem Stomaklinik aby všetci pacienti odchádzali s tak dobrým pocitom a úsmevom na tvári ako ja.

 7. Hutárová Dana Odpoveď

  Veľmi pekne ďakujem MUDr. Duckovi a celému personálu Stomaklinik za príjemnú atmosféru, ktorú pre pacienta počas jeho návštev kliniky vytvárajú , vysokú profesionalitu a odbornosť pri práci, technikovi Viktorovi za krásne zuby. Stomaklinik vrelo odporúčam všetkým, čo majú problémy , hlavne s paradentózou ako ja , aby neváhali a zverili sa do rúk týchto profesionálov.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *