Anti-Aging

Úsmev tvorí celá tvár. V našej ambulancii vieme ponúknuť okrem krásnych zubov aj omladenie pleti. Prostredníctvom takmer bezbolestnej aplikácie výplňových materiálov TEOSYAL, založených na báze kyseliny hyalurónovej ponúkame odstránenie všetkých typov vrások, modeláciu kontúr tváre, zväčšenie a vyplnenie pier, ako aj hĺbkovú hydratáciu pokožky.

Omladenie pleti | Anti-Aging Ako omladzujeme pleť? Pre koho je TEOSYAL vhodný? Prečo omladenie pleti u zubára? Preventívna a doplnková starostlivosť Novinka: Biodermálne nite
Galéria Cenník

Omladenie pleti | Anti-Aging

Prostredníctvom takmer bezbolestnej aplikácie výplňových materiálov TEOSYAL, založených na báze kyseliny hyalurónovej ponúkame odstránenie všetkých typov vrások, modeláciu kontúr Vašej tváre, zväčšenie a vyplnenie Vašich pier, ako aj hĺbkovú hydratáciu Vašej pokožky.

Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou súčasťou našej pokožky. Jej hydratačné a viskózno-elastické vlastnosti dodávajú Vašej tvári dokonalý tvar, hebkosť a prirodzenosť. Tieto kvality sa s pribúdajúcim vekom zhoršujú: objavujú sa prvé vrásky, menia sa kontúry tváre, čo ovplyvňuje jej celkovú harmóniu.

Výsledok aplikácie je okamžitý a prirodzený, pokožka sa stáva jemnou a pružnou. Vďaka narastajúcemu účinku výplňových materiálov TEOSYAL je možné už po niekoľkých ošetreniach zabezpečiť optimálny výsledok. S postupnými úspešnými aplikáciami sa dlhotrvajúci účinok výplňového materiálu zvyšuje. Pre zachovanie dosiahnutých výsledkov sa vyžadujú dodatočné aplikácie.

Ako omladzujeme pleť?

Kyselina hyalurónová je injektovaná priamo pod vrásku, vypĺňa ju zvnútra a vďaka vytvorenému objemu ju okamžite odstráni. Pôsobí ako lifting a zároveň dodáva pokožke stratený objem. Umožňuje upraviť kontúry a nerovnosti v oblasti tváre. Vďaka tomuto lifting efektu predstavujú gély TEOSYAL alternatívu k zákrokom v plastickej chirurgii v prípadoch, keď pokles pokožky nie je príliš výrazný.
Každá molekula kyseliny hyalurónovej je schopná absorbovať 1000-krát viac vody ako je jej vlastná hmotnosť. Vďaka tejto vlastnosti zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu Vašej pokožky.

V našej ambulancii ponúkame

Samotná aplikácia trvá v priemere asi 30 minút. Pokiaľ ste na takýto typ zákroku precitlivený, najmä pri aplikácii v okolí citlivej oblasti pier, použijeme anestetický krém alebo lokálnu anestézu na kompletné znecitlivenie miesta v oblasti injektovania.

Požadovaný výsledok je viditeľný okamžite. Ihneď po aplikácii môžete očakávať v mieste vpichu mierne začervenanie alebo opuch. Tieto príznaky postupne do 3 hodín ustúpia a úplne zmiznú v priemere do 24 hodín.

Pre koho je TEOSYAL vhodný?

Aplikácia TEOSYALU sa neodporúča pre tehotné alebo dojčiace ženy, tiež ľuďom so známou precitlivenosťou na kyselinu hyalurónovú, s autoimúnnym ochorením alebo s inými chorobami ovplyvňujúcimi imunitný systém.

Počas týždňa pred aplikáciou výplňového materiálu sa neodporúča užívať vysoké dávky aspirínu, lieky proti zápalom a bolesti, ako aj lieky proti zrážanlivosti krvi. Počas najbližších dní po aplikácii by ste sa mali vyhýbať extrémnym teplotám (vysoký chlad, sauny, UV a slnečné žiarenie).

Prečo omladenie pleti u zubára?

Určite sa pýtate, prečo my, ako zubní lekári "fušujeme" do práce dermatologickým klinikám. Z jednoduchého dôvodu:

Okrem toho, že my máme výrazne vyšší estetický cit ako kolegovia dermatológovia a vidíme voľným okom nezrovnalosti vo veľkosti pól milimetra, dokonale ovládame anatómiu tváre, priebeh ciev a nervov a denne napicháme niekoľkonásobne viac anestéz ako kožný lekár za mesiac. Preto vieme vynikajúco narábať s injekčnou ihlou, ktorú ako pacienti nemáte radi a vieme sa vyhýbať nebezpečným štruktúram, resp. vieme umiestniť obsah striekačky presne tam, kde je to potrebné.

V zahraničí, napr. v Španielsku, USA či Kanade sú zubní lekári preferovaní pri takýchto zákrokoch pred kožnými lekármi práve pre tieto znalosti, zručnosti a skúsenosti.

Preventívna a doplnková starostlivosť

TEOSYAL ADVANCED FILLER


Normálna až zmiešaná pokožka / Suchá až veľmi suchá pokožka

antiage

ADVANCED FILLER je ošetrujúci krém, ktorý pôsobí na hĺbku a objem vrások, chráni pokožku pred voľnými radikálmi a pred zmenami DNA buniek pokožky. Vďaka jedinečnej kombinácii inovatívnych a účinných látok – biopeptidov a mikrosfér kyseliny hyalurónovej zabezpečuje cielenú obnovu štruktúry pokožky. Účinné látky prenikajú hlboko do pokožky, naviažu na seba vodu a tým vypĺňajú vrásky zvnútra a vytvárajú ochrannú zvlhčujúcu vrstvu.

Tento celkový anti-aging efekt má hlboké a viditeľné účinky na vrásky. Vďaka svojej jemnej štruktúre sa krém rýchlo vstrebe do pokožky a dodáva jej príjemný a vláčny pocit. Aktívne zložky pôsobia priamo na vrásky.

Obsiahnuté účinné látky:
Účinnosť preukázaná nezávislými klinickými štúdiami

Výsledky
Pokožka je spevnená, vyrovnaná a vláčna. Vyplnenie vrások po predošlej injekčnej aplikácii je teraz optimálne.

COVERING REPAIR (SPF 15)

Prekrytie nedokonalostí

antiage

COVERING REPAIR je kompaktný púder, ktorý viditeľne upravuje nedokonalosti pleti vďaka jeho inovatívnemu zloženiu (kyselina hyalurónová, výťažok z arniky, silná koncentrácia farebných pigmentov). Krycí púder sa odporúča predovšetkým na prekrytie začervenania, škvŕn, tmavých kruhov pod očami a tiež ako starostlivosť o pokožku po aplikácii výplňových materiálov. Jeho hebká krémová štruktúra zabezpečí prirodzený vzhľad.

Výsledky
Vďaka jedinečnému zloženiu tohto krému sú nedokonalosti pleti upravené. Pleť je jemná, dokonalá a žiarivá.

PRE/POST

Pripravte Vašu pokožku pred a po estetickom ošetrení

antiage

PRE/POST INJECTION je ošetrujúci prípravok, ktorý pripraví Vašu pokožku pred estetickým ošetrením, a rovnako ju upokojí a regeneruje po ošetrení. Vďaka jeho jemnej štruktúre poskytuje príjemný pocit chladenia.

Účinnosť preukázaná nezávislými klinickými štúdiami

Výsledky
Pokožka je pripravená na akékoľvek zásahy a stáva sa menej podráždená. Už od druhého dňa po aplikácii je pokožka zregenerovaná. Pleť je vyrovnaná a opäť rýchlo získava svoj pôvodný vzhľad.

Cenník

Teosyal aplikácia190,00 € - 500,00 €

Biodermálne nite

Ak túžite po vypnutej pleti a nechcete podstúpiť klasický lifting, existuje rýchlejšia, menej bolestivá varianta (pre úplný komfort pacienta používame lokálne nanesený anestezujúci krém) v podobe aplikácie dermálnych nití BIO Meyisun.
Ide o úplne bezpečnú metódu, keď je samovstrebateľné vlákno (polydioxanon-škrob) pomocou vysokokvalitnej ultratenkostennej ihly aplikované do podkožia do hĺbky 3 až 5 mm. Tieto prvotriedne liftingové vlákna (biodermálne nite) sa v priebehu 5-7 mesiacov vstrebú a zanechajú za sebou kolagénovú mriežku, ktorá slúži ako opora pleti, vypína pokožku na tvári a zabraňuje jej ochabnutiu. Nite umožňujú dosiahnutie pevnejších kontúr tváre a lepšej elasticity kože u všetkých klientov. Jednoduchý a bezpečný zákrok zaručuje prirodzený a pritom výrazný účinok. Ošetrenie je bez rizika vzniku jaziev. Biodermálne nite používame v rámci anti-agingu od 25 rokov. Po zákroku nie je potrebná pracovná neschopnosť.

biodermálne nite

Aký je efekt ?
Vhodné partie:

Ošetrenie biodermálnymi niťami nespôsobuje alergické reakcie. Procedúra netrvá dlhšie ako jednu hodinu.
Zákrok sa neodporúča ženám v tehotenstve a pri liečbe rakoviny. Ďalšie kontraindikácie nie sú známe.

Hlboké vrásky | Stav po ošetrení biodermálnymi niťami
Pred
Po
Hlboké vrásky | Stav po ošetrení Teosyalom
Pred
Po